Soczewka filtrująca przyłbicę spawalniczą
Soczewka filtrująca przyłbicę spawalniczą
Przyłbica spawalnicza LY300A z 1 soczewką spawalniczą z automatycznym przyciemnianiem czujnika łuku
Przyłbica spawalnicza LY300A z 1 soczewką spawalniczą z automatycznym przyciemnianiem czujnika łuku
Podwójne filtry pozwalają uniknąć szkodliwego promieniowania UV/IR i silnego światła raniącego oczy w przypadku elektrycznej oftalmii. Powłoka PP chroni naszą twarz przed odpryskami i szkodliwymi materiałami podczas spawania, zmniejszając możliwość obrażeń. Przepływy świeżego powietrza, skuteczne w ograniczaniu uwalniania szkodliwych gazów i pyłów spawalniczych oraz innych uszkodzeń ciała, zapobiegając wystąpieniu zawodowej pylicy płuc. Materiał polimerowy, wysoka wytrzymałość, wyciek światła jest bardziej odpowiedni dla obecnych trendów, a różnorodność dostosowuje się do różnych środowisk pracy.
  • Przegląd
  • Funkcje
  • Zapytanie ofertowe
1
1
  • Ciekły kryształ o wysokiej jakości, powłoce optycznej i ochronie ekranującej promieniowanie ultrafioletowe i podczerwone przyjmuje się w celu ochrony spawacza przed obrażeniami spowodowanymi przez promienie Harmfu, takie jak promienie ultrafioletowe, promienie podczerwone. Itp.
  • Ciekłokrystaliczny zawór światła przyjmuje zupełnie nową technologię automatycznej zmiany światła kontrolowanego przez światło. Wielowarstwowy wyświetlacz LCD i powlekane szkło skutecznie zatrzymują promienie ultrafioletowe i podczerwone oraz przepuszczają światło widzialne z łatwością, chroniąc oczy operatora i umożliwiając mu obserwuj wyraźnie spawany obiekt, zmniejszając w ten sposób powtarzalne spawanie i popraw wydajność.
  • Oryginalna konstrukcja technologii automatycznej transformacji zastosowanej w obwodzie sterującym umożliwia gogle do zmiany silnego światła na ciemne. W rezultacie może chronić nasze oczy przed zranieniem przez nagły łuk.
  • Oryginalna konstrukcja przełącznika przeciwzakłóceniowego pozwala uniknąć wyraźnego widzenia spawanego obiektu ze względu na skomplikowane otoczenie w pobliżu.

LY300A
OptycznyKlasa1 / 1 / 1 / 2
FiltrujZestawienie110 * 90 * 9mm
AktywnaPrzedstawiamyObszar90 * 34mm
LekkiKloszDIN4
CiemnyKloszDIN9 / 11 / 13
KloszKontrolaWewnętrzne
PrzełączanieCzas5 / 10000S
WrażliwośćRegulacjaNie
OpóźnienieCzas0.2S
PowerDostawa7#alkalinebateria
OcenionoPojemnośćofBateria litowaNie
WymiennybateriaTak
OperacyjnyTemperatura-5 ℃ ~ + 55 ℃
PrzechowywanieTemperatura-20 ℃ ~ + 65 ℃
niskiNatężenie w amperachTIGOceniono≥30amps
ŁukCzujnik1
MaskaMateriałPA / PP
UV/IRochronaDIN16
testNie
niskibateriaNie
ZemlećNie
CiąćNie
DOPROWADZIŁONie


Skontaktuj się z nami
Wszystkie kategorie