Soczewka filtrująca przyłbicę spawalniczą
Soczewka filtrująca przyłbicę spawalniczą
LY700A 4 czujniki łuku Duży widok 98 * 55 mm Soczewka filtra spawalniczego z funkcją automatycznego przyciemniania
LY700A 4 czujniki łuku Duży widok 98 * 55 mm Soczewka filtra spawalniczego z funkcją automatycznego przyciemniania
Podwójne filtry pozwalają uniknąć szkodliwego promieniowania UV/IR i silnego światła raniącego oczy w przypadku elektrycznej oftalmii. Powłoka PP chroni naszą twarz przed odpryskami i szkodliwymi materiałami podczas spawania, zmniejszając możliwość obrażeń. Przepływy świeżego powietrza, skuteczne w ograniczaniu uwalniania szkodliwych gazów i pyłów spawalniczych oraz innych uszkodzeń ciała, zapobiegając wystąpieniu zawodowej pylicy płuc. Materiał polimerowy, wysoka wytrzymałość, wyciek światła jest bardziej odpowiedni dla obecnych trendów, a różnorodność dostosowuje się do różnych środowisk pracy.
  • Przegląd
  • Funkcje
  • Zapytanie ofertowe
1
1
  • Ciekły kryształ o wysokiej jakości, powłoce optycznej i ochronie ekranującej promieniowanie ultrafioletowe i podczerwone przyjmuje się w celu ochrony spawacza przed obrażeniami spowodowanymi przez promienie Harmfu, takie jak promienie ultrafioletowe, promienie podczerwone. Itp.
  • Ciekłokrystaliczny zawór światła przyjmuje zupełnie nową technologię automatycznej zmiany światła kontrolowanego przez światło. Wielowarstwowy wyświetlacz LCD i powlekane szkło skutecznie zatrzymują promienie ultrafioletowe i podczerwone oraz przepuszczają światło widzialne z łatwością, chroniąc oczy operatora i umożliwiając mu obserwuj wyraźnie spawany obiekt, zmniejszając w ten sposób powtarzalne spawanie i popraw wydajność.
  • Oryginalna konstrukcja technologii automatycznej transformacji zastosowanej w obwodzie sterującym umożliwia gogle do zmiany silnego światła na ciemne. W rezultacie może chronić nasze oczy przed zranieniem przez nagły łuk.
  • Oryginalna konstrukcja przełącznika przeciwzakłóceniowego pozwala uniknąć wyraźnego widzenia spawanego obiektu ze względu na skomplikowane otoczenie w pobliżu.

LY700A
Optyczny Klasa1 / 1 / 1 / 2
Filtruj Zestawienie124.5 * 100.5 * 18mm
Aktywna Przedstawiamy Obszar98 * 55mm
Lekki KloszDIN4
Ciemny KloszDIN5 ~ 9 / 9 ~ 13
Klosz KontrolaZewnętrzny Zmienna
Przełączanie Czas 1 / 10000S
Wrażliwość RegulacjaBezstopniowo Kontrola
Opóźnienie Czas0.1S / 0.4S / 0.8S
Power DostawaBateria litowa i energia słoneczna
Oceniono Pojemność of Bateria litowa1200mAh
Wymienny bateriaTak
Operacyjny Temperatura-5 ℃ ~ + 55 ℃
Przechowywanie Temperatura-20 ℃ ~ + 65 ℃
niski Natężenie w amperach TIG Oceniono≥5amps
Łuk Czujnik4
Maska MateriałPA / PP
UV/IR ochrona DIN16
testTak
niski bateriaTak
ZemlećTak
CiąćTak
DOPROWADZIŁONie


Skontaktuj się z nami
Wszystkie kategorie